Overzicht educatiemedewerkers

Gemeente Aa en Hunze

medewerker foto blancoRoelien Spiekman
Educatieadviseur

r.spiekman@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoJanneke Oosterveld
Educatiemedewerker

j.oosterveld@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Borger-Odoorn

medewerker fotoGerda de Vries
Educatieadviseur

g.devries@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoCarin Bijl
Educatiemedewerker

c.bijl@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Coevorden

medewerker fotoCarla Boers
Educatieadviseur

c.boers@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoGerry Vos
Educatiemedewerker

g.berends-vos@biblionetdrenthe.nl

  

medewerker fotoLieke Schonewille-Koops
Educatiemedewerker

l.schonewille-koops@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente De Wolden

medewerker fotoAnnet Krol
Educatieadviseur

a.krol@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoMichelle de Jong
Educatiemedewerker

m.dejong@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Meppel

medewerker fotoAnnet Krol
Educatieadviseur

a.krol@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoAnnelies de Bruin
Educatiemedewerker

a.de.bruin@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoMarinka Wijngaarden
Educatiemedewerker

m.wijngaarden@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoGerda Veuger
Educatiemedewerker

g.veuger@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Midden-Drenthe

medewerker fotoRoelien Spiekman
Educatieadviseur

r.spiekman@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoLieke Schonewille-Koops
Educatiemedewerker

l.schonewille-koops@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoLies Molter
Educatiemedewerker

l.molter@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Noordenveld

medewerker fotoRonald Vos
Educatieadviseur

r.vos@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoTineke Oliemans
Educatiemedewerker

t.oliemans@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoGerda Veuger
Educatiemedewerker

g.veuger@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Tynaarlo

medewerker fotoRonald Vos
Educatieadviseur

r.vos@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoJanette Vleeshouwer
Educatiemedewerker

j.vleeshouwer@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoGerda Veuger
Educatiemedewerker

g.veuger@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Westerveld

medewerker fotoAnnet Krol
Educatieadviseur

a.krol@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoKris van't Klooster
Educatiemedewerker

k.vantklooster@biblionetdrenthe.nl